Skip to main content

Verhofsté

O nás

Slovenská spoločnosť s medzinárodnými ambíciami

O nás

Všestrannosť, odvaha a inovácie: naše tromfy, vaše pohodlie

S našimi najmodernejšími výrobkami a konštrukciami chceme transformovať vonkajší priestor na príjemné a dobre fungujúce prostredie pre život a prácu. Preto je naším mottom "Shaping open spaces". Počas toho procesu berieme na seba rolu inšpirátora, dizajnéra, riešiteľa problémov a výrobcu. Nasledovné slová sú vpísané v našej DNA: všestrannosť, odvaha a inovácia.

Všestrannosť

Keď s vami spolupracujeme, radi pevezmeme plnú zodpovednosť za každú fázu vášho projektu: od merania, cez návrh, výrobu, montáž až po finalizáciu. Naviac máme široké spektrum aktivít a rozsiahle odborné skúsenosti. Preto vám postačí iba jeden partner, čo zabezpečí jednoduchšiu komunikáciu, rýchlejšie a ľahšie plánovanie a vysokú zaručenú kvalitu vašich projektov. Naša všestrannosť je zrejmá nielen z našich služieb, ale tiež zo širokej ponuky materiálov, ktoré spracovávame, ako je oceľ, nehrdzavejúca oceľ Corten, inox, hliník, sklo, plasty a rôzne druhy dreva.

Odvaha

Vo Verhofsté a.s. sa neľakáme výziev; radi sa do nich pustíme! Vďaka našim vedomostiam, odvahe a vytrvalosti sme schopní realizovať zložité projekty.

Inovácia

O to sa snažíme. Neustále hľadáme najnovšie technologické vylepšenia a inovatívne a invenčné riešenia.

/ View more